14 Haziran 2012 Perşembe

39. ALTIN KELEBEK ÖDÜL TÖRENİ 2

Yine bir altın kelebek ödül töreniyle karşınızdayız. İlk yazı da tamamen delirmiş olan ağır rüküşleri konuk etmiştik. Bu yazı da nispeten biraz daha şık olanları inceleceğiz. 

Tülin Şahin'in kameraya yansıyan bencilliğini, ben güzelsem geri kalan önemli değil bakışını hiç sevmem. Ama bir gerçek var ki kadın giyinmesini biliyor! Ten rengi, elbisenin teniyle uyumu, makyajı ve özellikle saçları harika! Gecede bulunan nadir şıklardan ve bana göre en şık 2. kadın. 1. si kim mi? Devam devam...


Ve bence gecenin en şık ismi Tuba Ünsal. Kıyafeti, makyajı, duruşu hepsi birbirinden şukela!Farah Zeynep Abdullah'ın elbise şahane ama o saç nedir yahu? Sanki yarım kalmış, kuaförden aceleyle çıkmış törene gelmiş gibi.. İşte bu sebepten dolayı elbisenin güzelliği pek görülmüyor malasef.


Simge Tertemiz ne giyse  bir olmamışlık, çiğ bir durum var sanki. Bunda fezaya ulaşan topuzunun etkisi de olabilir bilemiyorum.


Ece Gürsel mermer gibi vücuduna sarı ne kadar kötü olmuşsa o kadar kötü olmuş! Bu fizikle ve bu boyla biraz özense bence gayet şık olabilir ama bu düğüne gelmiş görümce tavrıyla olmaz. ı-ıh!


İpek Tanrıyar'ın baştan aşağı hareketli ve göz yoran elbisesi hakkında yorum bile yapmak istemiyorum.

Sevimli surat Atiye ve Göksel gecenin ortalama şıklarından olmuşlar. Hatta Göksel Kırmızı elbisesiyle bir tık üste benim gözümde.


Nilay Dorsa patlamadı gitti! Kız her tarafını açtı hatta görmediğimiz yeri kalmadı ama yine ünlü olamadı. Lütfen biri artık keşfettin şu kızı biz de şu ödül törenlerinde ki işkenceden kurtulalım.Tanem Sivar'ın elbisesi güzel ama Sanki Tanem'e yakışmamış gibi. Bir olmamışlık var.Yeliz Yeşilmen'in evini tesadufen bir tv programında görmüştüm ve o evde yaşayanlara, yaşamak zorunda olanlara ve hatta misafir olanlara bile acımıştır. Her yer Leopar, kolum kadar savoroski taşlar vs.. Zevk denen şey ne büyük bir nimet. Şükredelim halimize sayın okur!Naz Elmas sanki bir dönem güzel giyiniyordu ya da ben mi yanlış hatırlıyorum bilmiyorum ama son zamanlarda felaket! 


Ve bir ödül töreni daha sona erdi. 39. Kelebek Ödül töreni o kadar felaketti ki bize Kral tv müzik ödülleri bile d"aha iyiydi" dedirtti. Pek umudum yok ama umarım daha iyi organizasyonlar görürüz Türkiye'de.

8 yorum:

sequin dedi ki...

bencede tuba ünsal en şık olandı baştan aşağı :)

Rayka's Place :)) dedi ki...

Nilay Dorsa nesin sen ? yazık bir kadın kendini bu hale getirir mi hiç? Diğer Şancı'yı zaten söylemiyorum bile.

Rayka's Place :)) dedi ki...

Ellerine sağlık bu arada :)))

Trendsum dedi ki...

seguin: aklın yolu bir :)

Rayka's Place: doktorluk :) Rica ederim ;)

Rookie Icon dedi ki...

bizim ünlülerin temel sorunu özel gecelerde bir stil danışmanı ile çalışmamaları holywood'dakiler bu konuya çok özen gösteriyor.

SWL dedi ki...

valla seninle tam olarak aynı görüşteyiz. Tuba ve tülini al gerisini çöpe at, kapağı kapat o derece :)

"www.sevalvemoda.blogspot.com"

-Awi- dedi ki...

sanki ödül törenine şekilsiz gitmek modaymış gibi giyinmiş çoğunluk :)

gulsinem dedi ki...

merhabalaar blog çok hoş
bu arada tasarım bileklikler çok hoşuma gitti ellerinize sağlık.
blogumda çekiliş var davet etmek istedim.

sevgiler.

http://sinemspinkdiary.blogspot.com/2012/08/forever-new-kolye-cekilisi.html